Zasady udostępniania (na okres 3 lat) elewacji budynków wchodzących w skład zasobu nieruchomości m.st. Warszawy reguluje Zarządzenie Prezydenta m.st. Warszawy nr 4017/2009 z dnia 31.12.2009 r. z odniesieniem do szczegółowych wskazań dotyczących umieszczania reklam i informacji wizualnych zawartych w Zarządzeniu Prezydenta m.st. Warszawy nr 961/2007 z dnia 14.11.2007r.

Ponadto zgoda na umieszczenie urządzenia reklamowego uwarunkowana jest stanowiskiem organów nadrzędnych, właściwych w kwestii decydowania o estetce miasta (Wydział Estetyki Przestrzeni Publicznej Biura Architektury i Planowania Przestrzennego), a w przypadku obiektów zabytkowych lub położonych na obszarach chronionych (Stołeczny Konserwator Zabytków).

Zapraszamy do skorzystania z: Praskiego Poradnika Szyldowego.

W razie pytań dotyczących powierzchni reklamowych prosimy o kontakt mailowy, na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub bezpośrednio z Działem Lokali Użytkowych ZGN w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Pliki do pobrania:

 

 

 

 

Targowa 40 prezentacja