Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m. st, Warszawy

Zakład Gospodarowania nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy informuje o możliwości pisemnego wystąpienia o obniżenie stawki czynszu z powodu pogorszenia się sytuacji finansowej najemcy lokalu użytkowego w związku z sytuacją epidemiologiczną w Rzeczypospolitej Polskiej.

  • W przypadku pierwszego wystąpienia o obniżkę czynszu należy wypełnić wniosek dostępny pod linkiem wniosek
  • W przypadku wyrażenia chęci kontynuacji udzielonego wsparcia nie ma konieczności składania kolejnych wniosków o obniżkę. Najemca winien przedłożyć dokumenty finansowo – księgowe potwierdzające spadek dochodów w kolejnych okresach rozliczeniowych (wykazując kwotowo spadek na załączniku Nr 2 -  dostępny pod linkiem załącznik 2 ).
  • Powyższe dokumenty należy złożyć w siedzibie Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy przy ul. Jagiellońskiej Nr 23 w biurze podawczym lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Obniżka czynszu zostanie udzielona proporcjonalnie do udokumentowanego spadku dochodów jednakże minimalną wysokość stawki czynszu po obniżce wyznacza suma wydatków obciążających wynajmującego wynikających z utrzymania lokalu, w tym koszty eksploatacyjne wynajmującego, opłaty eksploatacyjne i na fundusz remontowy ponoszone na rzecz wspólnoty mieszkaniowej, koszty konserwacji i remontów oraz inne opłaty niezależne od wynajmującego.

Kontakt

ul. Jagiellońska 23

03-719 Warszawa

 

NIP: PL 1132524746, REGON: 011513343

 

Centrala:

22 205 41 00, 22 818 01 99,

22 619 59 79, 22 619 43 57.

fax: 22 205 41 90

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP2

 

Strona wykorzystuje COOKIES wyłącznie dla potrzeb bieżącej sesji i prawidłowego działania serwisu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.